Privaatsuspoliitika

1sisustus.ee e-poodi haldab Commerce Trading OÜ. PĂ”hitegevusalaks jaemĂŒĂŒk interneti teel. KĂ€esoleva veebisaidi 1sisustus.ee eesmĂ€rk on tuvustada ja mĂŒĂŒa kodu ja kontori sisustust.

Me töötleme isikuandmeid vastavuses EU Isikuandmete kaitse ĂŒldmÀÀrusega (GDPR, EU 2016/679) ja Eesti Vabariigi seadustega. Meie privaatsuspoliitika selgitab kuidas ja miks me isikuandmeid kogume ja töötleme.

Milliseid isikuandmeid me kogume?

Kodulehte 1sisustus.ee kĂŒlastades teie isikuandmeid ei koguta. Teil on vĂ”imalus esitada isikuandmeid vabatahtlikult meililistiga liitumisel vĂ”i tellimust sooritades. Teilt kĂŒsitakse:

 • nime
 • e-posti aadressi
 • telefoninumber

Miks me isikuandmeid kogume ja töötleme?

Me kogume ja töötleme isikuandmeid jÀrgmistel eesmÀrkidel:

 • et saata Teie kĂŒsimustele vastuseid.
 • et saata uudiskirju
 • et tĂ€ita tellimusi, mis olete meile esitanud

KĂŒpsised ja pikslid

KĂŒpsis on vĂ€ike tekstifail, mis salvestatakse veebisaidi kĂŒlastamisel kasutaja seadmesse ning vĂ”imaldab meelde jĂ€tta kasutaja eelistused nagu kirjasuurus, suhtluskeel, seadmeinfo, kĂŒlastusstatistika jms

KĂ”ik brauserid on vaikimisi seatud kĂŒpsiseid lubama, kuid brauseri seadeid saab ĂŒldjuhul muuta selliselt, et brauser keeldub kĂŒpsistest tĂ€ielikult, blokeerib kolmandate isikute kĂŒpsised vĂ”i teavitab kasutajat igast saadetud kĂŒpsisest.

KĂ€esolev veebisait saadab vĂ€ikeseid faile („kĂŒpsiseid“) teie arvutitele ja mobiilseadmetele, mida on vaja selle veebisaidi toimimiseks ja et koguda anonĂŒĂŒmset veebianalĂŒĂŒsi.

Pikslisildid on vĂ€ikesed veebisaidi koodilĂ”igud, mis vĂ”imaldavad veebilehtedel kĂŒpsiseid lugeda ja paigaldada. Need kĂ€ivituvad, kui kasutaja avab e-kirja vĂ”i saabub veebisaidile, misjĂ€rel laaditakse alla kolmandate isikute kĂŒpsiseid vĂ”i registreeritakse, et kasutaja on e-kirja avanud.

 

 • Kogume ja analĂŒĂŒsime anonĂŒĂŒmset veebistatistikat selle kohta, kuidas kasutajad veebilehel liiguvad. Teeme seda kasutades tarkvara Google Analytics, mis kĂ€sitleb andmeid anonĂŒĂŒmsetena ja ei kogu ega töötle isikuandmeid.
 • Kogume ja analĂŒĂŒsime anonĂŒĂŒmset veebistatistikat selle kohta, kuidas kasutajad veebilehte kasutavad. Teeme seda kasutades tarkvara Hotjar, mis kĂ€sitleb andmeid anonĂŒĂŒmsetena. Sellest paraneb kodulehe kasutusmugavus.
 • 1sisustus.ee lehele on lisatud Facebook pixel kood ning kui te ei soovi nende veebilehtede reklaami enam Facebookis nĂ€ha siis vĂ”ite selle keelata siin: https://www.facebook.com/ads/preferences kustutades “Reklaamijad, kellega oled suhelnud” valiku alt 1sisustus
 • Adroll partnerid nagu meie Commerce Trading OÜ alla kuuluvad selliseid tehnoloogiaid nagu kĂŒpsised sisu ja reklaamide isikupĂ€rastamisi, sotsiaalmeedia funktsioonide ja liikluse analĂŒĂŒsimiseks. “Reklaam” vĂ”i “reklaamid”, samuti “sihtimine” vĂ”i “isikupĂ€rastamine” need on kasutajaandmete jaoks kasutatavad pĂ”hielemendid, seega tahame veenduda, et teie kasutajana olete selgelt teadlikud. Adroll privaatsuspoliitika (https://www.adrollgroup.com/privacy).

Kellele andmeid edastatakse?

Commerce Trading OÜ ei edasta kliendi andmeid vĂ€ljapoole Euroopa (EU) Majanduspiirkonda. Me kĂ€sitleme teie isikuandmeid konfidentsiaalsetena ja ei edasta neid teistele isikutele. EttevĂ”te edastab makseid puudutava info andmete töötlemiseks volitatud (jur) isikule Maksekeskus AS.

Isikuandmete edastamine vÀljaspool ELi

Me ei edasta teie isikuandmeid vÀljaspoole Euroopa Liitu vÔi Euroopa Majanduspiirkonda (EMP).

Andmete turvalisus

Me töötame selle nimel, et kaitsta teie andmeid volitamata juurdepääsu eest või selle volitamata muutmise, avalikustamise või rikkumise eest.

Andmete turvalisuse tagamiseks teeme jÀrgmist:

 • KĂ€sitleme kĂ”iki isikuandmeid konfidentsiaalsetena.
 • Kasutame ainult krüpteerime teenuseid, kasutades SSL-i.
 • Piirame juurdepääsu isikuandmetele, andes ligipÀÀsu ainult neile töötajatele ja lepinguosalistele, kellel on seda teavet vaja selle töötlemiseks, ning kellele kehtivad ranged lepingulised konfidentsiaalsusega seotud kohustused ja keda võib karistada või nendega lepingu lõpetada, kui nad ei täida neid kohustusi.
 • Hoiame isikuandmeid peamiselt digitaalsel kujul ja mitte paberkandjal, et tagada turvalisem ligipÀÀsukontrolli teostamine.
 • Isikuandmete hoidla on kaitstud vajalike IT tehniliste ja organisatoorsete kaitsemeetmetega.

Kuigi me kasutame rangeid turvalisuse reegleid nende isikuandmete kohta, mis on meie keskkonda jÔudnud, tuleb mÀrkida, et internet ei ole kunagi tÀiesti turvaline ja me ei saa garanteerida teie poolt saadetud andmete turvalist edastust meieni.  Andmete saatmise turvalisus on alati teie enda risk.

Millised Ôigused teil on ja kuidas saate oma Ôigusi teostada?

Kui te olete avaldanud nÔusoleku oma isikuandmete teatud viisil kogumiseks, töötlemiseks ja kasutamiseks, vÔite selle nÔusoleku tulevikus igal ajal tagasi vÔtta.

KooskÔlas kohalduvate andmekaitset kÀsitlevate Ôigusaktidega on teil Ôigus:

 • Taotleda juurdepÀÀsu oma isikuandmetele.
 • Taotleda oma isikuandmete parandamist.
 • Taotleda oma isikuandmete kustutamist.
 • Taotleda oma isikuandmete töötlemise piiramist.
 • Taotleda oma isikuandmete ĂŒlekandmist.
 • Taotleda oma isikuandmete töötlemise nĂ”usoleku tagasivĂ”tmist.
 • Avaldada vastuseisu automatiseeritud otsuste tegemisele (sealhulgas profileerimisele).

Taotlus peab vĂ”imaldama teie isikut ĂŒheselt identifitseerida. Oma Ă”iguste teostamiseks ja taotluse edastamiseks vĂ”tke palun meiega ĂŒhendust punktis („VĂ”tke ĂŒhendust“) sĂ€testatud viisil.

Palun arvestage, et te saate nÔuda oma isikuandmete kustutamist, töötlemisele piirangu seadmist vm ainult juhul, kui see on kooskÔlas seadusliku alusega ja andmekaitset kÀsitlevate Ôigusaktidega.

Kaebuste korral on teil Ă”igus esitada kaebus pĂ€devale andmekaitseasutusele. Teeme koostööd vastavate reguleerivate asutustega, sh kohalike andmekaitseasutustega, et lahendada isikuandmete edastusega seotud kaebusi.

Kui kaua sÀilitame teie isikuandmeid?

Teie isikuandmeid sĂ€ilitatakse nii kaua, kui see on vajalik teile soovitud teenuste osutamiseks. Kui  isikuandmeid ei ole kasutatud jĂ€rjest 3 aasta jooksul, siis kustutame teie isikuandmed vĂ”i muudame teie isikuandmed anonĂŒĂŒmseks, vĂ€lja arvatud juhul, kui kohalduvad kohustuslikud sĂ€ilitamisnĂ”uded.

Isikustamata kogutud andmeid sÀilitatakse tÀhtajatult.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

KÀesolevat veebisaiti kasutades olete kÀesolevate pÔhimÔtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nÔustunud.

Meie privaatsuseeskirjad võivad aeg-ajalt muutuda. Me ei vähenda teie privaatsuseeskirjadest tulenevaid õigusi ilma teie selgesõnalise nõusolekuta. Postitame teate privaatsuseeskirjade mis tahes muudatustest sellel lehel ja suuremate muudatuste korral edastame täpsema teate.

VĂ”tke ĂŒhendust

Tekkivate kĂŒsimuste korral vĂ”ta ĂŒhendust klienditoega telefonil +372 6 999 443 vĂ”i saada kiri e-posti aadressil info@1sisustus.ee. TĂ€iendavad andmed ja kontaktid leiate siit!