1sisustus.ee on e-pood, kus Te säästate nii oma aega kui ka raha, sooritades ostud kodust või töölt lahkumata. Täiendame pidevalt toodete valikut ja ostmise mugavuse ning turvalisuse tagamiseks pakume oma sõbraliku klienditeeninduse abi nii tellimuse vormistamisel kui saadetise kättesaamise osas.

Meie eelised:

  • väga lai toodete valik ning mugav otsingu ning tellimise sĂĽsteem;
  • turvaline ostukogemus VidaXL toodetele;
  • lai valik ka kvaliteet tootjate sisustuskaupu;
  • turvaline e-pood kaupade tellimiseks;
  • auhinnatud kasutajamugavus;
  • hooaja- ning eripakkumised;
  • garantii ning kaupade tagastamise võimalus vastavalt Eesti Vabariigi seadusele;
  • grupipõhine pĂĽsikliendi soodusprogramm.

Meie kliendid on meie jaoks kõige olulisemad. Pakume personaalset ja alati abivalmis teenindust. Meie kliendid on meie sõbrad ning hoolitseme selle eest, et probleemide tekkimisel oleksime Sinu jaoks alati olemas ja aitaksime Sind. Kindlasti pöördu meie poole kui Sa ei ole millegagi rahul. Vastame alati võimalikult kiiresti Sinu kõikidele küsimustele ja leiame alati lahenduse!

Kui Sul on küsimusi või ettepanekuid, siis võta julgesti ühendust! Kirjuta meile e-mail info@1sisustus.ee või helista +372 6 999 443.

Meie Ettevõttest

Commerce Trading OÜ 100% Eesti kapitalil põhinev grupp, mis haldab mitmeid e-poode Eestis, Soomes, Lätis ning Leedus. Commerce Trading OÜ tegutseb alates 2017 aastast ning me impordime ja teostame hulgimüüki üle 300 000 erinevale tootele üle Euroopa.

Aitame Teil leida parima lahenduse aja ja raha säästmiseks. Meie firma motoks on olla klientidele läbipaistev partner ning pakkuda parimat klienditeenindust koos laia kaubavalikuga!

Miks tuhanded inimesed eelistavad ostmiseks Commerce Trading OĂś grupi e-poode?

 

Elamus – meie grupi e-poodides ostmine on segu mugavusest, laiast valikust ja positiivsest teenindusest. Enamus inimesi peab meilt ostu sooritamist ja kogu teenindusprotsessi parimaks. Lisame meie erinevatesse e-poodidesse pidevalt mĂĽĂĽki juurde uusi tooteid ning investeerime oma klientide paremasse teenindusse ja heaolusse. Täiustame kliendile nähtavat informatsiooni ja vajalikku lisainfot igapäevaselt, et ostu sooritades tekiks klientidel võimalikult vähe kĂĽsimusi. Meie grupi eesmärk on teha teile e-poest ostmine lihtsaks, mugavamaks ja meeldejäävaks elamuseks.

Suurim valik kaupu – iga meie spetsialiseeritud e-poe eesmärk on pakkuda kõige laiemat valikut oma kategoorias. Usume, et kui läheneda spetsialiseeritult ja sihitult, on õigete toodete leidmine klientidele kergem ning puudub segav mĂĽra täpselt õige toote leidmisel.

Odavaimad hinnad – pĂĽĂĽame alati pakkuda turul parimat hinda. Paljudel toodetel on hinnagarantii – kui näed mingit kaupa mujal, siis võta meiega ĂĽhendust ja me teeme sulle 97% tõenäosusega parema pakkumise. Tänu sellele, et tegele pidevalt tööprotsesside automatiseerimise ja kulude optimeerimisega on hinnad paremad kui konkurentidel.

Lihtne ja mugav navigatsioon – meie kĂĽlastaja ei eksi poes ära. Oleme aastatepikkuse kogemuse baasil viinud meie e-poed uuele tasemele. KĂĽlastades meie e-poode mobiilist on navigeerimine viidud äpilaadseks ning seetõttu ka kasutajatelemugav kasutada.

Turvaline ostlemine – kasutame alati kõiki oma ala parimaid turvalahendusi, kogu liiklus veebilehel on krĂĽpteeritud, teie andmed ei leki ja neid ei avaldata ilma teie nõusolekuta kolmandatele osapooltele. Meie grupp on E-kaubandusliidu, Eesti Võlausaldajate Liidu ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige ning hoiame jooksvat suhtlust Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ametiga, et saaksime kindlad olla pakutud tingimuste ja lahenduste õigsuses.

Kiired tarned – tänu läbimõeldud tarneahelatele suudame 90% juhtudel tarnida kaubad meie klientideni järgmiseks päevaks!

Usaldusväärsus – Meie mitmete aastate tegutsemise jooksul puuduvad meil probleemid klientide probleemide lahendamata jätmisega ning meid usaldavad mitmed Riigiasutused kaupade ostmisel. Meie klientide seas on: Terviseamet, erinevad Linna-ja Omavalitsused, Sanitex AS, Selver AS, Rahandusministeerium, erinevad Koolid ja Lasteaiad, Officeday Estonia OĂś, Hesburger AS ja palju teisi.

Tagasiside – Me kuulame oma kliente ja kohandame oma tegevust vastavalt teilt saadud tagasisidele ja pĂĽĂĽame täita ka kõige eriskummalisemad soovid.

Meie grupi e-poed 

Koduelektroonika – www.caver.ee
Probiootilised puhastusvahendid – www.probiootiline.ee
Nutiseadmete tarvikud – www.instashop.ee
Elektrilised liikurid – www.elektrilised.ee
Lemmikloomade tarbed – www.vurrud.ee
Mängurite seadmed – www.wasd.ee
Printerid ja toonerid – www.tahmakeskus.ee
Sisustus koju ja kontorisse – www.1sisustus.ee
Nutikellade tarvikud ja aktiivsusmonitorid – www.1kell.ee
Isikukaitsevahendid – www.medifum.ee